Кити и самрачната неволја
Арс Ламина

Кити и самрачната неволја

Шифра на артикл: 046891
ISBN: 9786082673172
Код на производителот: 46891
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кити со нетпение ја очекува посетата на панаѓурот со своето семејство и нејзиниот мачји екипаж. Но, Пикси се спријателува со друга мачка и веќе не си игра со Кити. Таа повеќе сака да игра со суперхерои со Нела, новата пријателка. Но, проблемот е дека тие две повеќе се однесуваат како суперзлосторниcи отколку суперхерои! За кусо време и двете ќе се најдат во неволја на врвот на рингишпилот, но само вистински суперхерој може да ја спаси ситуаcијата....
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Пола Харисон
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB