ТКЦП и загатките на Ајнштајн
Арс Ламина

ТКЦП и загатките на Ајнштајн

Шифра на артикл: 046892
ISBN: 9786082672267
Код на производителот: 46892
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Хеј, време е за ЗАГАТКИ! Да, токму така, загатки! Ноќ е. Лео и пријателите од ТКЦП се во Пештерата. Надвор паѓа дожд – лее! На вакво време ни најголемите никаквеци не сакаат да излегуваат и да прават ујдурми, па ТКЦП можат малку да одморат од авантури. Но, тоа не значи дека ќе остават нивните мозочиња да седат без работа. Како? Така што ќе решаваат логички загатки познати под името Загатки на Ајнштајн! Што значи, пенкало или молив в рака и подготви се за решавање!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Билјана С.Црвенковска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници80

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB