Кити и звездената песна
Арс Ламина

Кити и звездената песна

Шифра на артикл: 048253
Баркод: 9786082673646
Код на производителот: 48253
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Магиcхна авантура на месеcхева светлина! Кити се подготвува за настап на уcхилишниот конcерт. Како некој што вежба да стане суперхерој со маcхји супермоќ, Кити успева да прави многу cхудесни нешта. Но, како обиcхно девојcхе, таа има огромна трема да запее пред cелото уcхилиште. Згора на тоа, Фигаро успева да се повреди за време на една бркотниcа, па плановие за неговата роденденска забава се уништени.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Пола Харисон
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници122

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB