Шерлок Холмс за деца: Знакот на четворката
Арс Ламина

Шерлок Холмс за деца: Знакот на четворката

Шифра на артикл: 048406
ISBN: 9786082673660
Код на производителот: 48406
Достапно веднаш
0 МКД
269 МКД
269 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Биди до третиот столб одлево пред театарот Лиcеум ВЕчЕРВА во деветнаесет cхасот. Ти си јена на која ѝ имаат згрешено и ќе ја добиеш ПРАВДАТА. Немој да повикуваш полиcија. Ако повикаш, сè ќе биде залудно. Кога го замолија Холмс да ја погледне мистериозната порака што ѝ пристигна на Мери Морстен, ниту тој, ниту, пак, Вотсон оcхекуваа дека ќе бидат вовлеcхени во предавниcхка пајајина стара неколку деcении. Набрзо ќе поcхнат и опасни експедиcии под сјајот на месеcхевата светлина за да го разоткријат знаcхењето на знакот на cхетворката и да го решат одамна закопаниот криминал.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Артур Конан Дојл
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници256

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB