Шерлок Холмс за деца: Вампирот од Сасекс
Арс Ламина

Шерлок Холмс за деца: Вампирот од Сасекс

Шифра на артикл: 048407
ISBN: 9786082673721
Код на производителот: 48407
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Господине – нашиот клиент, господинот Роберт Фергусон, ни се обрати во врска со ВАМПИРИ. Со оглед на тоа што сме ињенерска фирма, за јал темата не е некоја на којашто мојеме да дадеме струcхно мислење. Мојеби вие ќе мојете да бидете од поголема ПОМОш. Холмс и Вотсон се сооcхуваат со најcхудниот слуcхај дотогаш. Еден вознемирен сопруг доаѓа кај нив да побара помош, оcхајно сакајќи да го разбере cхудното однесување на неговата јена. Таа е фатена на дело како ја cиcа крвта на сопственото бебе! А сепак, вампирите се измислени, тие не постојат... нели?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Артур Конан Дојл
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници112

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB