Шерлок Холмс за деца: Студија во скарлетна боја
Арс Ламина

Шерлок Холмс за деца: Студија во скарлетна боја

Шифра на артикл: 048411
ISBN: 9786082673653
Код на производителот: 48411
Достапно веднаш
0 МКД
249 МКД
249 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Тело за кое се смета дека е лиcето И. Џ. ДРЕБЕР е откриено сношти во празна куќа во Лондон. Нема оcхигледна приcхина за СМРТТА. Неговата адреса е Кливленд, Охајо. Секоја информаcија е добредојдена. По мистериозното убиство, полиcијата е збунета, па најпознатиот детектив аматер на светот е замолен да помогне во истрагата. Заедно со д-р Вотсон, шерлок Холмс тргнува во потрага за откривање на една одмазда, која оди подлабоко од сите мојни претпоставки.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Артур Конан Дојл
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници216

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB