Ха, ха, ха... Да паднеш од смеење! 2 : најсмешни вицови за деца
Арс Ламина

Ха, ха, ха... Да паднеш од смеење! 2 : најсмешни вицови за деца

Шифра на артикл: 048781
ISBN: 9786082674131
Код на производителот: 48781
Достапно веднаш
0 МКД
120 МКД
120 МКД
1,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Добриот виц има моќ да ги смири подивените, занесените да ги натера да слушаат, а влечковците да побрзаат за да не испуштат здраво смеење. Вицовите можете да ги употребувате за да ги извлечете наутро спанковците да не задоцнат во училиште или за да промените несакана тема, да подобрите нечие расположение, па и да го заокружите денот насмеани. Такво е и ова книже – предизвикува искрена смеа и одлично расположение.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Бранка Бугариска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници79

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB