Мирабела има лош ден
Арс Ламина

Мирабела има лош ден

Шифра на артикл: 063846
ISBN: 9786082678764
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мирабела е посебна бидејќи е поинаква. Мајка ù е вештерка, татко ù е виленик, а таа е по малку од двете! Мирабела има лош ден! Нејзината најдобра другарка Карлота, која секогаш ù помага да ја види убавата страна на нештата, не е на училиште, па Мирабела е многу лошо расположена. Кога Мирабела си доаѓа дома и гледа дека брат ù ги изел СИТЕ чоколадни колачиња и си игра со НЕЈЗИНОТО милениче змеј, Мирабела го губи трпението, што ќе доведе до драматичен исход! Може ли Мирабела да го промени овој лош ден, пред да дојде време за спиење?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Хариет Мункастер
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB