До сите момци што ги сакав
Култура

До сите момци што ги сакав

Шифра на артикл: 002686
ISBN: 9789989329234
Код на производителот: 2686
Автор: Џени Хан
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Романтичен и симпатичен роман на еден од најпродаваните автори на „њујорк тајмс“. Лара Дјин ги чува сите нејзини лјубовни писма во една шапка-цилиндар, која ѝ ја дала мајка ѝ. Тоа не се лјубовни писма што некој друг ги напишал за неач туку се оние што таа ги има напишано. Едно за секое момче што некогаш го сакала ‒ пет за сите. Кога пишува, таа го отвора свое то срце и душа и ги кажува сите работи што никогаш нема да им ги каже во реалниот жживот бидејќи нејзините писма се само за нејзините очи. Сè додека не дојде денот кога нејзините тајни писма ќе бидат испратени, и, одеднаш, лјубовниот жживот на Лара Дјин се менува од имагинарен до реален и излегува надвор од контрола.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Џени Хан
Издавач Култура
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници346

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB