П.С. Сè уште те сакам
Култура

П.С. Сè уште те сакам

Шифра на артикл: 005138
ISBN: 9789989329418
Код на производителот: 5138
Автор: Џени Хан
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кога едно друго момcхе кое го познаваше во минато ќе се врати во нејзиниот жживот, cхувствата на Лара Дјин за него повторно ќе оживеат. Може ли една девојка да биде влјубена во две момcхиња одеднаш? Лјубовта никогаш не е лесна, но можеби тоа е она што ја прави неверојатна.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Џени Хан
Издавач Култура
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници329

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Lois Lowry
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB