Сечи-лепи 1
Арс Ламина

Сечи-лепи 1

Шифра на артикл: 005009
Баркод: 5310328001951
Код на производителот: 5009
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во овој комплет ќе пронајдете листови со делови за сечење и лепење, со кои вашето дете ќе може да создаде различни форми. Со усовршување на вештината за користење ножички, се подобруваат фините моторни вештини на детето, а се зголемува и неговата креативност. Забавувајте се и креирајте заедно!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сетови за изработка
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.28 MB