Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Тефтер, Flex, 100 g/cm²
Hahnemühle

Тефтер, Flex, 100 g/cm²

Шифра на артикл: 060390
Достапно веднаш
0 МКД
950 МКД
950 МКД
15,37 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
дневник за пишување и скицирање со празни страни
Карактеристика Вредност
Kатегорија Скеч хартии
Бренд Hahnemühle
Број на страници160
Димензија19 h 11,5

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB