Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm
Hahnemühle

Блок - Bookmark, Expression, 300 g/cm², 5.5 x 20 cm

Шифра на артикл: 060401
Достапно веднаш
0 МКД
530 МКД
530 МКД
8,58 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
100% памучна, акварелна хартија скроена во димензии за букмарк
Карактеристика Вредност
Kатегорија Скеч хартии
Бренд Hahnemühle
Број на страници15
Димензија5,5h20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB