Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници
Hahnemühle

Рефил хартија за Flex тефтер, 100 g/cm², празни страници

Шифра на артикл: 060391
Достапно веднаш
0 МКД
440 МКД
440 МКД
7,12 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
рефил за Флекс дневник со празни страни
Карактеристика Вредност
Kатегорија Скеч хартии
Бренд Hahnemühle
Број на страници160
Димензија18,2u0425 10,4

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB