Новогодишна сказна: Како децата ја спасија елката
Тримакс

Новогодишна сказна: Како децата ја спасија елката

Шифра на артикл: 008871
Баркод: 9786082042695
Код на производителот: 8871
Достапно веднаш
0 МКД
120 МКД
120 МКД
1,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Уште една волшебна и возбудлива сказна што се случи пред Новата година кога двете дечиња Ангел и Галена решија да ја украсат Новогодишната елка, и што се случи!? Елката ја немаше, некој ја украде!!! Побрзајте дечиња влезете во уште една магична авантура и помогнете им на Ангел и Галена да ја пронајдат својата Новогодишна елка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Анета Спасовска
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB