Мојата прва книга со зборови
Арс Ламина

Мојата прва книга со зборови

Шифра на артикл: 000624
Баркод: 9786082476391
Код на производителот: 624
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа картонска книга е наменета за најмалите дечиња, за преку неа да ги научат првите поими и да се запознаат со светот околу нив.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници со тврди страници
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници14

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rod Campbell
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 120 МКД
1,94 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB