Девојчето и дванаесетте месеци
Арс Ламина

Девојчето и дванаесетте месеци

Шифра на артикл: 000725
ISBN: 9786082477206
Код на производителот: 725
Достапно веднаш
0 МКД
168 МКД
168 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Туку, слушај девојче, сакам нешто да те прашам. Можеш ли да ми кажеш кои месеци во годината се попубави, а кои полоши?“ „Златна бабичке“, рече девојчето, „мене сите месеци во годината ми се убави, кој од кој поубав. За мене нема ниту еден лош месец.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Билјана С. Црвенковска, Катерина Николовска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2016
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB