Пелу и Луна
Арс Ламина

Пелу и Луна

Шифра на артикл: 000730
Баркод: 9786082473772
Код на производителот: 730
Достапно веднаш
0 МКД
109 МКД
109 МКД
1,76 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Пелу не е пилипит како другите: тој е љубопитен, великодушен и секогаш весел. А кога еден пилипит со големо срце ќе сретне други очи полни топлина, тоа е почеток на едно волшебно пријателство...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Розалба Тројано
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници48

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB