Деца цветови 1
Арс Ламина

Деца цветови 1

Шифра на артикл: 002094
Баркод: 9786082473406
Код на производителот: 2094
Достапно веднаш
0 МКД
118 МКД
118 МКД
1,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Деца-цветови“ е збирка од кратки детски песни за цвеќињата што цутат во текот на целата година, од која децата ќе научат разни нешта за најубавите растенија во природата. Секоја илустрација е половина цвеќе и половина дете, што преставува забавен начин децата да се препознаат себеси во светот на природата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Елизабет Гордон
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB