Риба за Луна
Арс Ламина

Риба за Луна

Шифра на артикл: 005008
ISBN: 9786082590875
Код на производителот: 5008
Автор: Лиса Аисато
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Луна не може да заспие. Го отвора прозорецот и погледнува надвор. Има нешто таму. Нешто лебди и внимателно се лизга меѓу куќите. Дали е тоа балон? Дали е... риба?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Лиса Аисато
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB