Мама
Арс Ламина

Мама

Шифра на артикл: 006188
Баркод: 9786082593463
Код на производителот: 6188
Достапно веднаш
0 МКД
690 МКД
690 МКД
11,17 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мама. Еден од првите зборови на светот. Единствено име, што го носат милијарда жени. Еден збор што искажува лјубов, нежност, поврзаност, а некогаш и празнина. Има толку мајки колку што има деcа. Сепак, на сите континенти, кога ќе го земат своето бебе в раcе, сите мајки си лиcхат.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Елен Делфорж и Кентен Гребан
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници66

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB