Другарска азбука
Арс Ламина

Другарска азбука

Шифра на артикл: 006992
ISBN: 9786082593685
Код на производителот: 6992
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Пред вас стои една сликовниcа што ќе ве упати во светот на буквите, на пишувањето, на запознавањето со кирилското писмо. Во неа, на забавен и на шаренолик начин преку римувани строфи ќе дознаете повеќе за другарството, за заемните игри, понекогаш и за работните задачи на момчиња и девојчиња, чиишто имиња почнуваат со иста буква.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Снежана Петрова-Џамбазова
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB