Игра со глаголи
Арс Ламина

Игра со глаголи

Шифра на артикл: 008239
ISBN: 9786082594705
Код на производителот: 8239
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
2,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Со оваа шарена сликовниcа во рима, ќе влезете во игривиот свет на глаголите. Преку прекрасните слики и зборовите во боја, ќе науcхите како да ги препознаете и како да ги употребите. Глаголите навистина лесно се уcхат и лесно се помнат! Со среќа!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Оливија Георгиевска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Број на страници50

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB