Совршена дремка
Арс Ламина

Совршена дремка

Шифра на артикл: 010559
ISBN: 9786082596396
Код на производителот: 10559
Автор: Пато Мена
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Совршена дремка“ е сликовница со големи шарени илустрации и една забавна приказна за неколку животни од џунглата. Сè започнува со ветувањето на ракунот дека ќе го разбуди јагуарот од неговата попладневна дремка, за да не се успие. Да ветиш некому дека ќе го разбудиш од спиење е голема одговорност, но тука малку се комплицираат работите. Ќе успее ли ракунот да го одржи ветувањето?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Пато Мена
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2019
Број на страници40

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB