Срцето и шишето
Арс Ламина

Срцето и шишето

Шифра на артикл: 012425
Баркод: 9786082596099
Код на производителот: 12425
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еднаш постоеше девојче чијшто живот беше исполнет со љубопитство за светот околу него… Но, еден ден се случи нешто што го натера девојчето да го стави своето срце на посигурно место. Оттогаш, светот се чинеше попразен од претходно. Дали девојчето ќе открие како да си го врати срцето онаму каде што отсекогаш си било? Во оваа прониклива приказна, наградуваниот и светски признат автор на сликовници за деца, Оливер Џеферс, со неверојатно пердувест допир ги обработува тешките теми за љубовта и за загубата и, конечно, ни покажува дека секогаш постои надеж.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Оливер Џеферс
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2019
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB