Тито и Дино
Арс Ламина

Тито и Дино

Шифра на артикл: 042824
ISBN: 9786082671758
Код на производителот: 42824
Автор: Јана Мишо
Достапно веднаш
0 МКД
210 МКД
210 МКД
3,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еден ден, се случи нешто што Тито не можеше ни да го замисли. Додека одеше кон училиштето, пред него нешто заблеска, многу чудно и многу силно. Личеше на гром, но беше толку блиску до него! Постепено, светлината доби две тркала, шипка и волан. Тито зачудено гледаше како се создаваат дланки на воланот, па раце, па рамена, па глава, па тело, па нозе и на крај, пред него стоеше – дете на тротинет!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Јана Мишо
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници33

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB