Кога Мешко се лути
Арс Ламина

Кога Мешко се лути

Шифра на артикл: 045140
ISBN: 9786082671918
Код на производителот: 45140
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ако сте се прашувале што треба да направите за да не бидете тажни или како да му помогнете некому да не се чувствува тажно, тогаш оваа книга ќе ви биде ваш мал водич. А, пак, тажното славејче Летко – јунакот на овие приказни – едвај чека да го научите како да се справи со емоцијата тага.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Христина Стефановска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници44

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB