Кога Сончка е среќна
Арс Ламина

Кога Сончка е среќна

Шифра на артикл: 045142
ISBN: 9786082671932
Код на производителот: 45142
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали знаете што е потребно за среќа? Ако се двоумите за одговорот, срничката Сончка – хероината на оваа книга – со задоволство ќе ви каже. А преку нејзините приказни и игри ќе ви покаже и како се постигнува тоа чувство. Наострете моливчиња и напред во освојување на среќата! Дали знаете што е потребно за среќа? Ако се двоумите за одговорот, срничката Сончка – хероината на оваа книга – со задоволство ќе ви каже. А преку нејзините приказни и игри ќе ви покаже и како се постигнува тоа чувство. Наострете моливчиња и напред во освојување на среќата!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Христина Стефановска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници44

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB