Мораме да одиме на работа
Арс Ламина

Мораме да одиме на работа

Шифра на артикл: 052151
ISBN: 9786082676388
Код на производителот: 52151
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Денеска работиме како лекари. И потоа одиме на екскурзија. Ама, тогаш дојде Вештерката! Одењето на работа е смела авантура. Игра која се движи со тркачка брзина од собата преку болницата, супермаркетот и возот до Лортвикен. И наеднаш, во шумата каде што живее Вештерката! Леле!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Пија Линденбаум
Издавач Арс Ламина
Возраст 5 - 7 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB