Мравката Тони
Арс Ламина

Мравката Тони

Шифра на артикл: 053311
ISBN: 9786082675367
Код на производителот: 53311
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
3,56 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Има дечиња вредни и дружељубиви како мравки, но едноставно не се толку вешти во спортување или во друг тип натпреварување. Оваа приказна е вистинска „показна вежба“ на најпознатата максима на основоположникот на модерните Олимписки игри – Пјер де Кубертен: „Не е важно да се победи, важно е да се учествува!“ Никој не треба да се разочарува ако во нешто не е вешт како другите, зашто, пак, во нешто друго – сигурно е вистински махер!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Маја Мишевска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB