Гасеницата Кики
Арс Ламина

Гасеницата Кики

Шифра на артикл: 053313
ISBN: 9786082675381
Код на производителот: 53313
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Понекогаш децата, а и возрасните потешко склучуваат пријателства. Иако се чини дека не прават ништо погрешно кога ќе ù пристапат на некоја личност со намера да другаруваат. Но, колку и да изгледа обесхрабрувачки кога некој ќе одбие другарство, не постои простор за откажување. Затоа што секој ќе си го најде својот сроден другар во животот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Маја Мишевска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB