Слонот Кире
Арс Ламина

Слонот Кире

Шифра на артикл: 060725
ISBN: 9786082675398
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
3,56 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кога се загрижени за нешто, децата не можат да заспијат без нечие присуство. Најчесто тука се родителите, но и братчето или сестричката се од голема помош. Посебно ако се малку повозрасни и ако и самите научиле како да се справат со проблемот. Важно е присуството и чувството на заштитеност.Исплашеното дете да знае дека секогаш има некој покрај себе што ќе му помогне да се соочи со стравот или со грижата и да заспие како бајче.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Маја Мишевска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници20

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB