Делфинот Дуле
Арс Ламина

Делфинот Дуле

Шифра на артикл: 060726
ISBN: 9786082675411
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
3,56 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Натпреварите не се секогаш показател за тоа кој е најдобар во нешто. Туку и кој е најчовечен. Такви примери има многу во историјата. Иако кај дечињата е најизразен натпреварувачкиот дух, понекогаш победник може да биде тој што му помогнал некому во неволја, а не тој што прв стигнал на целта. Да се биде пожртвуван и љубезен е најголемата победа на светот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Маја Мишевска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници21

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB