Коњчето Искра
Арс Ламина

Коњчето Искра

Шифра на артикл: 060727
ISBN: 9786082675428
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
3,56 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Децата живеат во фантазија, каде што оживуваат сите играчки, каде што секој може да биде што ќе посака. Таму најчесто е шарено, шеќерно и безгрижно. Тоа е цел свет исполнет со среќа. Дете кое фантазира е вистински благодат. Затоа, задача на возрасните е да го поттикнуваат овој свет кај нивните деца и да ги отстрануваат сите препреки на патот до фантазијата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Маја Мишевска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници20

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB