Мојата прва библиотека - ПОРАКА
Арс Ламина

Мојата прва библиотека - ПОРАКА

Шифра на артикл: 062144
ISBN: 9786082678610
Достапно веднаш
0 МКД
68 МКД
68 МКД
1,10 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга 27 „ПОРАКА“ е дваесет и седма книга во комплетот, а втора од „Зелено ниво”. Изучени букви: А Н Е М И С Т О В Д П Л К Р У Г Б Ј З Ш Ж Ч Ц Ќ Ѓ Њ Љ
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Деспина Мукоска, Калиопи Трпчева (илустрации)
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2023
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB