Мојата прва библиотека - ЅУНИЦА
Арс Ламина

Мојата прва библиотека - ЅУНИЦА

Шифра на артикл: 062148
ISBN: 9786082678658
Достапно веднаш
0 МКД
68 МКД
68 МКД
1,10 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга 31 „ЅУНИЦА“ е триесет и прва книга во комплетот, а шеста од „Зелено ниво”. Изучени букви: А Н Е М И С Т О В Д П Л К Р У Г Б Ј З Ш Ж Ч Ц Ќ Ѓ Њ Љ Ф Х Џ Ѕ
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Деспина Мукоска, Калиопи Трпчева (илустрации)
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB