Рокчето
Арс Ламина

Рокчето

Шифра на артикл: 093638
ISBN: 9786082678757
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На еден неограден имот, пред многу години, живеело едно семејство кое се будело пред утринската роса и петлите во селото. Таткото бил ковач и ги правел најубавите клучеви и потковици, а мајката била ткајачка на разбој.Таа можела да ја вткае најубавата ливада врз килимот за само една ноќ. Но, една тешка зима...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Никола Mаџиров
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници40

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Janet Lawler
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Paw Patrol
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Gemma Merino
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Coelho Joseph
599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB