Мојата џиновска книга за диносауруси
Арс Ламина

Мојата џиновска книга за диносауруси

Шифра на артикл: 096066
ISBN: 9786082676647
Достапно веднаш
0 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
17,64 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа разнобојна и впечатливо илустрирана џиновска книга ќе ги запознае децата со најголемите и најстрашните диносауруси кои некогаш постоеле.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Џони Ферланд-Глобенски
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2024
Број на страници43

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
220 МКД
3,56 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB