Писмо до внуката

Писмо до внуката

Шифра на артикл: 096089
ISBN: 9786082309781
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Да го поткрепиме овој дом во срцето на секој македонски читател и со најинтимното чувство, преку писмото што Горан Стефановски ѝ го напиша на својата внука Калина. „Писмо до внуката“, со инспиративните зборови откинати од душата на дедото, за децата ќе бидат патоказ кон новиот свет.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Горан Стефановски
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници46

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB