Сет од 2 шолји за кафе со тацни и метална кутија, Andalusia, 90ml
Images D'Orient

Сет од 2 шолји за кафе со тацни и метална кутија, Andalusia, 90ml

Шифра на артикл: 016643
Достапно веднаш
0 МКД
3.470 МКД
3.123 МКД
50,53 EUR
Заштеда: 347 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сет од метална кутија, со големина од 15 х 12.5цм, и 2 порцелански шолји од 90мл со тацни. Шолјите и тацните се безбедни за употреба во микробранова печка и машина за садови, а кутијата се брише само со сува крпа и не треба да се потопува во вода.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шолји
Бренд Images D'Orient

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Шолји 210269
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210268
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210267
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210266
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210265
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210264
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210263
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210261
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210260
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210259
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210258
1.515 МКД
24,51 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB