Шпионка
Издавачки центар ТРИ

Шпионка

Шифра на артикл: 002498
Баркод: 9786082304793
Код на производителот: 2498
Автор: Пауло Коељо
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во својот нов роман, Пауло Коелјо оживува една од најмистериозните жени во историјата: Мата Хари. Кога пристигнала во Париз, Мата Хари немала ни скршена пара. Сепак, наскоро почнале да ја величаат како најелегантната дама во градот. Танчарка која ја шокирала и вошитувала публикатач лјубовница и куртизана која ги маѓепсувала најбогатите и најмоќните мажи на тоа време. Но како што се зголемувала паранојата во земјата заплеткана во војна, жживотниот стил на Мата Хари почнал да буди сомнежи. И така, во 1917 година, таа била уапсена во својата хотелска соба на шанзелизе и била обвинета за шпионажа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Пауло Коељо
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници153

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB