Прошетка по облаците
Сакам Книги

Прошетка по облаците

Шифра на артикл: 004103
ISBN: 9786084672449
Код на производителот: 4103
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„ѓживотот порано беше неописливо прекрасен. Полн со магија и моности. Полн со чуда и возбуда. Не постоеше ништо што не моев да направам. Не постоеше ништо што не моев да бидам. Не постоеше место каде што не моев да отидам. Били Крофорд беше мојот свет. Маот од моите соништа. :овекот што се заколнав дека ќе го сакам и почитувам и ценам сè додека „смртта не нè раздели“. Мислејќи и верувајќи, се разбира, дека никогаш нема да дојде до тоа. До смрт. Или ако дојде, тоа ќе биде многу, многу далеку во иднина. Премногу далеку за да се гриам за тоа денес. Или дури и утре. Но… ах, колку брзо моат да се распарчат соништата. За една секунда. Со еден пиштол. Со еден куршум кој ја распарува тишината на една ноќ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Ева Мари Еверсон
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници234

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB