Црна како Абонос
Бата Прес

Црна како Абонос

Шифра на артикл: 006284
Код на производителот: 6284
Автор: Сала Симука
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во приказните, исто како и во вистинскиот жживот, сѐ што е скриено сака да биде најдено. Клуcхот cхекаше повторно да биде допрен и да го отвори ковcхегот. чекаше стрпливо, неподвижно и немо. Наскоро ќе cхукне неговиот cхас. По возбудлживото лето во Прага, Лумики Андерсон се враќа во Финска, во својата престижна уметниcхка школа. Добива главна улога во уcхилишната театарска претстава, современа адаптаcија на Снежана и се сооcхува со нов предизвик – Сампса, младиcхот што ја игра улогата на ловеcот, неодоливо ја привлекува и во неа буди дилема за тоа што и кого всушност го сака.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Сала Симука
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници210

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB