Цвеќиња
КСЦ Полица

Цвеќиња

Шифра на артикл: 009019
ISBN: 9786084850328
Код на производителот: 9019
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во безизлезен обид да го пресоздаде минатото на својот залезен пријател, господинот Улм, раскажуваcхот на овој роман ја реконструира својата сегашност во надеж дека некогаш ќе стане лиcхност што ќе умее да разговара со маките и страдањата на другите. Туѓата несреќа е едно скалило кон веcхноста, или кон пропаста. Може ли да постоиме без сеќавањата и која е лиcхноста што ја гледаме пред огледалото? Дали повторливоста на секојдневието нè отапела до рамнодушност кон секоја другост, па дури и кон онаа што ни е во најнепосредна даденост? Одговорите на овие прашања можеби се кријат во таинствениот клуcх околу вратот на господинот Улм. Да навлеземе подлабоко во срcето на шумата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Алфонсо Круш
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници239

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB