Ереб
Бата Прес

Ереб

Шифра на артикл: 010992
ISBN: 9786082531113
Код на производителот: 10992
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ЕРЕБ е игра. Таа те наблјудува, разговара со тебе, те наградува, те проверува, ти се заканува… Ник е опседнат со Ереб, компјутерската игра што во неговото уcхилиште се пренесува од рака на рака. Правилата се многу строги: секој има само една можност да одигра. Притоа мора да биде сам и за Ереб не смее да зборува со никој. Кој ќе ги прекрши овие правила или нема да ги исполни задаcхите, отпаѓа од игра и повеќе не може да поcхне пак. Најнеобиcхниот дел е што задаcхите на Ереб, мора да се исполнат не во виртуелниот, туку во вистинскиот свет. Кој е всушност Ереб и што бара од играcхот? Може ли Еребос, Богот на поџемјето да убива? Дали мртвиот автор преку играта што ја измислил имал намера да убие за одмазда? ЦЕЛТА НА ЕРЕБ Е ДА УБИВА!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Урсула Познански
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници426

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB