Живот за живот
Антолог

Живот за живот

Шифра на артикл: 036076
ISBN: 9786082433820
Код на производителот: 36076
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
По што сакате да ве паметат? И што ќе сторите ако имате последна шанса да ги поправите грешките од животот? Подготвени ли сте да ја платите cжената? Дури и ако е премногу висока? „ѓживот за живот“ е длабока и емотивна приказна за тоа што е навистина битно за секого од нас. Зборува за едно храбро девојче што се бори со тешката болест и за еден човек што го достигнал врвот во светот на бизнисот, но поради обврските на кои им дал предност загубил секаков контакт со своето семејство. Бадник е. :овекот неочекувано добива моност да направи нешто исклучително што мое да ја промени не само неговата туку и судбината на малото девојче што речиси и не го познава. Со хумор и со сочувство, Бакман нè потсетува дека животот е подарок со ограничен рок на траење, а нам ни останува да одбереме дали и како тој подарок ќе го споделиме со другите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Фредрик Бакман
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници84

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB