Ќерка од соништата
Култура

Ќерка од соништата

Шифра на артикл: 037268
ISBN: 9786082620473
Код на производителот: 37268
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„:ејмберлен пишува со натприродни способности… Судбина, пропаст, моности и наде испреплетени во четиво кое ќе ве остави без здив и неверување“. – Пам Џеноф, најпродаваниот автор на Њујорк тајмс и автор на „Вагонот со сираcи“ „Дали една приказна мое да биде толку непредвидлива и да допре до срcата на читателите? Ако е напишана од раcете на Дијана :ејмберлен, да, мое. „ерка од соништата“ ќе ги воодушеви читателите, ќе се соочат со неочекувани пресврти до последната страниcа .“ – Тереза Ен Фолер, една од најпродаваните авторки според Њујорк тајмс и авторка на „З: приказна за Зелда Фиcxералд“ „Тајни, интриги, мистерија, љубов, прошка, и драма – сѐ е тука. И сѐ е толку интересно и возбудливо. Последниот роман на :ејмберлен бара од читателите да го искусат секој миг, едвај чекајќи го следниот пресврт, до самиот крај“. – Лајбрери xурнал
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Дајен Чејмберлен
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници486

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB