Магнетен рид
Артконект

Магнетен рид

Шифра на артикл: 046819
ISBN: 9786084852506
Код на производителот: 46819
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Млада Унгарка што зивее во Сад решава да го напушти сопругот и заминува во својот рподен град Будимпешта . Во Будимпешта запознава познат професор во кој се вљлубува . Следи приказна , која е слика на современото опстество и зживот во Унгарија .
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Река Ман - Вархеѓи
Издавач Артконект
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници350

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB