Дневник на крводарителот
Прозарт Медиа

Дневник на крводарителот

Шифра на артикл: 046883
ISBN: 9786082560960
Код на производителот: 46883
Автор: Мати Унт
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во ова современо прераскајување на Дракула, естонскиот писател Мати Унт нуди игрива но и вознемируваcхка мешавина од реалност и фантазија, комбинирајќи делови од естонската политиcхка историја со портети на јживототот во современа Естонија, сето тоа поставено на фонот на вампиризмот и готската новела.вот се менува кога ќе пронајде волшебен скејтборд!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Мати Унт
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници222

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB