Кучиња на езерото
Прозарт Медиа

Кучиња на езерото

Шифра на артикл: 046934
ISBN: 9786082561004
Код на производителот: 46934
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кучиња на езерото - приказна за самотијата, идентитетот и егзилот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Миљенко Јерговиќ
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници237

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.13 MB